Mēs ar prieku palīdzam cilvēkiem attīstīties

Darbinieki, kas mums pievienojas, palīdz veidot un attīstīt uzņēmumu.

Pārdošana ir mūsu uzņēmuma dzinējspēks, kas virza GRENKE un priekšu. Tā mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai pārdošanas procesu. Mēs sniedzam konsultācijas. Mēs iedrošinām savus darbiniekus būt sevišķi atbildīgiem un vienmēr cieši sadarboties ar mūsu mazumtirdzniecības partneriem un klientiem. Vai šī ir vide, kas jums ir nepieciešama, lai gūtu panākumus darbā? Tad augsim kopā!

Mūsu klienti ir uzņēmēji, un mēs ar viņiem esam vienā ritmā.

Tieši šādu attieksmi mēs sagaidām arī no mūsu darbiniekiem. Savai komandai meklējam cilvēkus, kuri vēlas aktīvi iesaistīties mūsu uzņēmējdarbībā un sasniegt vairāk. Gan individuāli, gan kopā ar mums.

“Labu darba devēju var noteikt pēc profesionālās attīstības iespējām.”

// HANNELORE VENIGERA (HANNELORE WENIGER), tiešās pārdošanas vadītāja

Esiet daļa no uzņēmuma panākumiem!

“Pēc prakses korporatīvajā klientu servisa uzņēmumā un papildu prakses korporatīvā kredītu speciālista un klientu konsultanta amatā es biju jaunu profesionālu izaicinājumu meklējumos. Un es tos atradu GRENKE! Finanšu un pārdošanas joma šeit ir izcili savienotas. Katrs klients ir unikāls, tāpēc standarta risinājumi te neder. Es ieguldu savu laiku katrā klientā, lai rastu viņa vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Tas nozīmē lielu atbildību, un mani klienti man ļoti uzticas. Bet, konsultējot katru uzņēmumu, es iegūstu vairāk zināšanu un attīstu savas prasmes. Neesmu pārliecināta, kā tas veidos manu karjeru, bet priecāšos to uzzināt. Es lepojos ar to, ka esmu daļa no GRENKE veiksmes stāsta.”

Mūsu komandas kopsaucējs ir uzņēmējdarbības gars.

Uzņēmējdarbība ir daļa no mūsu korporatīvās kultūras, tieši tāpēc mēs meklējam darbiniekus, kuri domā tāpat kā mēs. Cilvēkus, kuri vēlas ne tikai strādāt, bet arī aktīvi iesaistīties uzņēmējdarbībā, lai mēs kopā varētu augt gan kā personības, gan kā profesionāļi.

Uzņēmuma GRENKE pārdošanas un mārketinga nodaļa

Neatkarība, dinamisms un pastāvīgs kontakts ar klientiem — tas ir mūsu pārdošanas un tirgvedības komandas kultūras raksturojums, kas palīdz sniegt klientiem konsultācijas un veidot saprašanos.

Viss, izņemot rutīnu

Pārdošanā un tirgvedībā ir plašs izaicinājumu diapazons — neatkarīgi no tā, vai jūs esat pārdošanas speciālists un cieši sadarbojaties ar mazumtirdzniecības partneriem un klientiem, vai arī izstrādājat tirgvedības kampaņas un vadāt GRENKE aktivitātes sociālajos tīklos. Varbūt jūs esat atbalsta biroja darbinieks vai strādājat pārdošanas nodaļā? Katrs klients un katrs uzdevums ir atšķirīgs.  GRENKE vienmēr cenšas atrast labāko risinājumu, tāpēc jūsu ikdienas darba gaitas noteikti neiestrēgs rutīnā.

Ar ko darbs GRENKE ir tik īpašs?

Efektīvai pārdošanai ir nepieciešama pareizā vide. Kā vēl jūs varat parādīt, uz ko esat spējīgs? GRENKE var piedāvāt jums piemērotus darba apstākļus.

Mums pārdošanas mērķis ir ne tikai pārdot, bet arī sniegt klientiem noderīgus un visaptverošus padomus.

Risinājumu rašanā mēs neizmantojam standarta metodes. Mūsu komandās nav novecojušas, stingras hierarhijas.

Mēs atbalstām darbinieku individuālo atbildību un neatkarīgu darbu. Galu galā jūs varat domāt kā uzņēmējs, ja jums ir dota brīvība to darīt.

Mūsu korporatīvās kultūras neatņemama sastāvdaļa ir vēlme iedrošināt jūsu personīgo izaugsmi un ar jūsu palīdzību veicināt mūsu uzņēmuma panākumus. 

Mums pārdošanas mērķis ir ne tikai pārdot, bet arī sniegt klientiem noderīgus un visaptverošus padomus.

Risinājumu rašanā mēs neizmantojam standarta metodes. Mūsu komandās nav novecojušas, stingras hierarhijas.

Mēs atbalstām darbinieku individuālo atbildību un neatkarīgu darbu. Galu galā jūs varat domāt kā uzņēmējs, ja jums ir dota brīvība to darīt.

Mūsu korporatīvās kultūras neatņemama sastāvdaļa ir vēlme iedrošināt jūsu personīgo izaugsmi un ar jūsu palīdzību veicināt mūsu uzņēmuma panākumus. 

Vai mums izdevās jūs ieinteresēt?

Vai jūs meklējat vidi, kas ļauj jums attīstīties? Ja jā, tad jūs esat atnācis pareizajā vietā. Apskatiet mūsu darba piedāvājumus un atrodiet amatu, kas atbilst jums visvairāk.

Ko vēl jūs vēlaties uzzināt? Mēs varam palīdzēt

Ja jums ir jautājumi par darbu GRENKE, būsim priecīgi sniegt individuālu padomu. Vienkārši sazinieties ar mūsu talantu atlases komandu vai uzrakstiet mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Cilvēkresursu nodaļas kontakti

 
E-pasta adrese: [email protected]
Tālrunis: + 371 6000 20 50

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Vairāk par mums

GRENKE Group

Mūsu risinājumi palīdz klientiem visā pasaulē attīstīt viņu uzņēmumus tieši tā, kā viņi vēlas. Mēs nodrošinām finanšu brīvību, kad tā ir nepieciešama. Mēs ļaujam uzņēmumiem ātri ieiet jaunajos tirgos un iegūt klientus, izmantojot jaunas idejas. Noklikšķiniet uz saites, lai iegūtu vairāk informācijas!

Pasākumi

Kā sekmīgs uzņēmums mēs vienmēr meklējam praktikantus, kuri vēlas augt kopā ar mums. Jūs varat satikties ar mums klātienē dažādos darba iespēju pasākumos. Noklikšķiniet uz saites, lai aplūkotu nākamos ieplānotos pasākumus!