Radām iespējas kopš 1978. gada

Mūsu pieredze un spēcīga tirgus pozīcija nav sakritība. Tas ir pierādījums tam pašam uzņēmējdarbības garam, kas raksturīgs arī mūsu klientiem.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

2021

Pilnā gatavībā nākotnei

GRENKE iekaro pasauli ar filiālēm 33 valstīs. Kādreiz mēs bijām viena cilvēka uzņēmums, tagad esam starptautiska uzņēmumu grupa, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Papildus IT aparatūras un biroja aprīkojuma līzingam GRENKE tagad nodrošina finansēšanu arī daudziem citiem aktīviem. Faktoringa un banku pakalpojumi papildina mūsu daudzpusīgo pakalpojumu portfolio jaunuzņēmumiem, vidējiem uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām.

2018

Pārmaiņas un pastāvība

GRENKE svin 40 gadus uzņēmējdarbībā. Februāra beigās uzņēmuma dibinātājs Volfgangs Grenke atkāpās no direktoru padomes priekšsēdētāja amata. Antje Leminska, viņa bijusī vietniece, kļuva par mūsu jauno vadītāju un turpina attīstīt uzņēmumu mūsu dibinātāja garā. 2018. gada maijā Volfgangs Grenke tika ievēlēts par GRENKE AG uzraudzības padomes priekšsēdētāju.

2018

GRENKE uzsāk darbību Latvijā

2018. gadā GRENKE ienāk Latvijas tirgū, nodibinot filiāli Rīgā.

2000

Sākotnējais publiskais piedāvājums un vēl iespaidīgāks sniegums

2000. gadā GRENKE sāk kotēties biržā. Taču tas paliek uzticīgs savam solījumam būt par drošu partneri maziem un vidējiem uzņēmumiem uz vienlīdzības pamata. 2005. gadā uzņēmums uzsāk darbu faktoringa jomā.

1978

Ideja ir dzimusi

1978. gadā Volfgangam Grenkem radās ideja. Birojos arvien biežāk nonāca modernas tālruņu sistēmas, kopētāji un datori, tāpēc viņš nolēma vienkāršot ar to iegādi saistītos ieguldījumus, piedāvājot uzņēmumiem pievilcīgas līzinga iespējas. Dibinot savu uzņēmumu Bādenbādenē, viņš iesāka veiksmes stāstu, kas negrasās beigties. Jau pirmajā darbības gadā Volfgangs Grenke un divi darbinieki pārraudzīja 21 tālākpārdevēju un 198 līzinga līgumus. Tālredzīgais uzņēmējs saskatīja milzu potenciālu, finansējot zemu izmaksu biroja aprīkojumu.