GRENKE pakalpojumu sniedzējiem

Tas, kādā veidā jūs risināt klientu problēmas, var būt piemērs citiem. Bet vai jūs tikpat veiksmīgi tiekat galā arī ar saviem izaicinājumiem, it sevišķi, kad jūsu finanšu iespējas ir ierobežotas un jums jārīkojas ātri? 

Jūs varat būt digitālās aģentūras īpašnieks, kuram jāiegādājas jauni klēpjdatori. Varbūt jums pieder ceļojumu aģentūra un jūs apsverat domu paņemt līzingā mēbeles. Neatkarīgi no jūsu sniegtajiem pakalpojumiem tiem ir kopīga pilnīga fokusēšanās uz klientu. Tad kāpēc to pašu nevarētu attiecināt uz jūsu finansēšanas risinājumiem?

 

Risinājumi, kas ir radīti jums. Risinājumi, kas ir ātri un efektīvi. Risinājumi, ko draudzīgi sniedz jūsu personīgais konsultants. Uzziniet, kāpēc mēs esam jums piemērots sadarbības partneris!

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Tikpat uz klientu orientēti, cik jūs

Kāpēc izvēlēties mūs? Atbilde ir vienkārša: mēs paši esam pakalpojumu sniedzēji jau vairāk nekā 40 gadu. Mēs zinām, cik svarīgi ir pieņemt ātrus lēmumus, ievērot klientu vajadzības, attīstīties līdz ar klientiem un dažkārt pat pārspēt pašiem sevi. Tā ir lieliska sajūta, vai ne? Sazinieties ar mums un baudiet mūsu kompetences priekšrocības, rūpējoties par saviem klientiem!

KĀDS LĪZINGA VEIDS IR JUMS piemērotākais?

Pamēģiniet jau tagad! Jautājums Rezultāts

Noskaidrojiet sev piemērotāko līzinga risinājumu trīs soļos

Atkarībā no jūsu vajadzībām pastāv vairāki līzinga veidi. Aizpildiet mūsu testu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērots tieši jums!

Vai jūs ieguldāt vairākas reizes gadā?

Vai jūs regulāri ieguldāt dažādos aktīvu veidos jūsu uzņēmumā?

Vai jūs pavadāt daudz laika, parakstot līzinga un iepirkumu līgumus, lai iegādātos aprīkojumu savam uzņēmumam?

Jums piemērotais līzinga veids ir Vispārīgais līzinga līgums

Jums ir nepieciešamas lielākas investīcijas un elastīgums, ko sniedz šis līgums. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, kas ļauj jums izmantot biroja aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Jums piemērotais līzinga veids ir Klasiskais līzings

Jums ir nepieciešamas konsekventas iemaksas, kas sniedz pārliecību par jūsu investīciju plāniem, bet arī ļauj saglabāt elastīgumu. GRENKE Klasiskais līzings — tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Pamēģiniet jau tagad!

Ko esat ieplānojis?

Pilnībā aprīkots

Serveri, klēpjdatori vai mūsdienīga programmatūra — jums tie nav jāpērk uzreiz, vienkārši iegādājieties tos līzingā. Tā jūs daudz elastīgāk varēsiet pielāgoties klientu vajadzībām jūsu uzņēmuma dinamiskās attīstības laikā. Svarīgi ir arī tas, ka jūsu aprīkojums vienmēr būs mūsdienīgs.

Domājiet plašāk, attīstieties straujāk.

Ja jums ir lieli plāni, neļaujiet raizēm par finansēm jūs apturēt! Iegūstiet nepieciešamo brīvību, lai veiktu svarīgus ieguldījumus! Izvēlieties GRENKE vispārīgo līzingu un iegādājieties līzingā savus sapņu aktīvus ar vēlamajiem nosacījumiem!

Reaģējiet uz jauniem pavērsieniem

Nav iespējams pareģot nākotni, taču jūs varat efektīvi reaģēt uz nelabvēlīgiem notikumiem. Pārliecinieties, ka izmantojat jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kad runa ir par jauniem pasūtījumiem vai jaunām klientu prasībām. Ar klasiskā līzinga palīdzību iegūstiet modernu datortehniku, audiovizuālo tehniku un daudzus citus rīkus.

whitepaper

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

Populārie risinājumi pakalpojumu sniedzējiem

Joprojām neesat pārliecināts, kā mēs varam jums palīdzēt? Uzziniet vairāk par mūsu risinājumiem!