Operatīvā līzinga pakalpojums ir paredzēts biznesa klientiem, kas IT preces iegādājas mazumtirdzniecības veikalos vai internetveikalos. Līdz šim pakalpojums pamatā bijis pieejams tikai pie lielajiem mazumtirgotājiem. GRENKE operatīvo līzingu piedāvā, piemēram, tādi lieli IT nozares spēlētāji kā Capital un MarkIT. Izplatīšanas ķēdē iesaistoties ELKO, pakalpojums kļūs pieejamāks plašākam mazumtirgotāju lokam, līdz ar to arī gala lietotājiem.

"Ieviešot šo pakalpojumu, mēs kā vairumtirgotājs dodam iespēju katram mūsu klientam palielināt savus pārdošanas apjomus un kopējo darījumu skaitu, piedāvājot saviem klientiem iegadāties preces operatīvajā līzingā. Izstrādātais sadarbības mehānisms ar GRENKE sniedz iespēju saīsināt birokrātiskos procesus un panākt finansējuma piešķiršanu, darījumu noslēgšanu un IT preču piegādi gala klientam maksimāli ātri."

// Andrejs Gavrilovs, ELKO tirdzniecības biroja direktors Baltijā un Polijā

Pašreizējos tirgus apstākļos, kad uzņēmumi saskaras ar apgrozāmo līdzekļu nepietiekamību, operatīvais līzings ir instruments, kā uzņēmumi var īstenot sava uzņēmuma tālāku attīstību, lielāku investīciju gadījumā, neradot spriedzi uz naudas plūsmu. Mazumtirgotājiem tā ir iespēja piesaistīt vairāk klientu, saņemot tūlītēju atlīdzību, savukārt gala pircēji – uzņēmumi var saņemt biznesam nepieciešamās tehnoloģijas tūlīt ar atmaksas iespēju līdz 5 gadiem.

"Šobrīd GRENKE veiksmīgi sadarbojas jau ar vairākiem lieliem IT produktu mazumtirgotājiem, kuriem pakalpojums ļauj piesaistīt jaunus klientus un kāpināt apgrozījumu. Sadarbība ar reģiona lielāko IT vairumtirgotāju ELKO paver iespēju iepazīstināt ar mūsu unikālo IT līzinga risinājumu vēl plašāku IT mazumtirgotāju auditoriju. Ar saviem risinājumiem mēs palīdzam Latvijas uzņēmumiem maksimāli efektīvi izmantot esošus resursus, jo sevišķi šajos krīzes apstākļos."

// Anton Kovalovs, GRENKE Latvijas filiāles vādītajs