GRENKE uzņēmumiem

Līzings, kas taupa jūsu resursus. Finanšu konsultanti, kuri precīzi zina, kas jums kā uzņēmējam ir nepieciešams. Kā jau vienmēr GRENKE.

Nežēlīgajā konkurencē jums burtiski nav laika atvilkt elpu. Jaunas tehnoloģijas un jauna darba vide prasa pastāvīgus ieguldījumus. Kā saglabāt finanšu stabilitāti šādos apstākļos?

Atbilde: ar GRENKE, jūsu pieredzējušo sadarbības partneri. Mūsu līzings sniedz jums brīvību, kas nepieciešama jūsu ideju uzplaukumam.

GRENKE padara dzīvi vieglāku

Kā uzņēmējs jūs neko nedarāt pavirši, sevišķi finanšu lietās. GRENKE ir uzticams finansējuma avots uzņēmējiem — ātri, vienkārši un ar nepārspējamām priekšrocībām.

Iespaidīgi

Vienkārši

Caurskatāmi

Individuāla pieeja

Iespaidīgi

Vienkārši

Caurskatāmi

Individuāla pieeja

Mūsu pakalpojumi jūsu panākumiem

No 3D printeriem un klēpjdatoriem pārdošanas aktivitātēm ārpus biroja līdz kafejnīcas aprīkojumam — izmantojot GRENKE līzingu, jūs varat uzlabot savu produktivitāti, konkurētspēju un darba atmosfēru.

Pieredze rada uzticību

GRENKE sniedz brīvību, kas spēcina jūsu biznesa garu — individuāli pielāgotā veidā un ar izciliem nosacījumiem.

Mūs motivē jūsu panākumi

Kopš 1978. gada mēs ar vislielāko prieku palīdzam uzņēmumiem, kas vēlas paveikt visu. GRENKE ir daudzpusīgs palīgs maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Nav svarīgi, vai jūs darbojaties ražošanas nozarē, mazumtirdzniecībā vai pakalpojumu sektorā. Mēs atbalstīsim jūs ar savu pieredzi.

Aktuālie produktu risinājumi

Mēs palīdzēsim jums sasniegt augstākus mērķus. Atrodiet sev piemērotu GRENKE risinājumu:

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00