Mēs pārliecinoši radām risinājumus

Esam drosmīgi risinājumu radītāji. Vai jums patīk īsti izaicinājumi? Prieks dzirdēt!

Veiksmīgi attīstot savu karjeru vairāku gadu garumā, jūs pierādījāt sev un apkārtējiem, ka mākat izcili paveikt savu darbu, piepildot un pārspējot gaidas. Tagad jūs vēlaties spert nākamos soļus savā karjerā un meklējat izaicinājumus, kas ir soli priekšā tam, ko darījāt līdz šim. Mums patīk šāda attieksme. Mēs domājam tāpat kā jūs. Veidosim sekmīgu nākotni un attīstīsimies kopā!

Mūsu klienti ir uzņēmēji, un mēs ar viņiem esam vienā ritmā

Tieši šādu attieksmi mēs sagaidām arī no mūsu darbiniekiem. Savai komandai meklējam cilvēkus, kuri vēlas aktīvi iesaistīties mūsu uzņēmējdarbībā un sasniegt vairāk. Gan individuāli, gan kopā ar mums.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

“Ceļošana vienmēr bijis mans sapnis. Pateicoties GRENKE, tas tiek īstenots.”

// BIANKA AJILDIZA (BIANCA AYYILDIZ), Pārdošanas organizēšanas atbalsta nodaļas projektu vadītāja

Iespējas visā pasaulē

“Es apvienoju darbu un studijas starptautiskajā uzņēmējdarbībā Bādenes-Virtembergas Kooperatīvajā Valsts universitātē Karlsrūē (DHBW Karlsruhe), lai sasniegtu savu mērķi nākotnē strādāt ārzemēs. Manā pašreizējā darbā, kas ir saistīts ar faktūrkreditēšanu, manu kontaktu lokā ir franšīzes un filiāles visā Eiropā. Tagad mans sapnis pārtop realitātē. Es pārceļos uz otru pasaules malu, lai strādātu GRENKE franšīzē Sidnejā, Austrālijā. Sajūtas par pārvākšanos ir divējādas. Kopš pirmās darba dienas no manis tika prasīts ļoti daudz, bet es saņēmu milzīgu iedrošinājumu un atbalstu. Ja arī man nebūtu iespējas braukt uz Austrāliju, es tāpat būtu priecīga palikt tepat, GRENKE uzņēmumā Bādenbādenē.”

Mūsu komandas kopsaucējs ir uzņēmējdarbības gars

Uzņēmējdarbība ir daļa no mūsu korporatīvās kultūras, tieši tāpēc mēs meklējam darbiniekus, kuri domā tāpat kā mēs. Cilvēkus, kuri vēlas ne tikai strādāt, bet arī aktīvi iesaistīties uzņēmējdarbībā, lai mēs kopā varētu augt gan kā personības, gan kā profesionāļi.

Ar ko darbs GRENKE ir tik īpašs?

Lai sekmīgi attīstītu karjeru un pēc iespējas labāk pildītu savus darba pienākumus, jums ir nepieciešama pareizā vide. GRENKE piedāvā optimālus darba nosacījumus.

Risinājumu rašanā mēs neizmantojam standarta metodes. Mūsu komandās nav novecojušas, stingras hierarhijas.

Mēs atbalstām darbinieku individuālo atbildību un neatkarīgu darbu. Galu galā jūs varat domāt kā uzņēmējs, ja jums ir dota brīvība to darīt.

Mēs esam globāls spēlētājs, bet mēs esam arī ģimenes uzņēmums, kas dibina atvērtas un godīgas darba attiecības.

Mūsu korporatīvās kultūras neatņemama sastāvdaļa ir vēlme iedrošināt jūsu personīgo izaugsmi un ar jūsu palīdzību veicināt mūsu uzņēmuma panākumus.

Risinājumu rašanā mēs neizmantojam standarta metodes. Mūsu komandās nav novecojušas, stingras hierarhijas.

Mēs atbalstām darbinieku individuālo atbildību un neatkarīgu darbu. Galu galā jūs varat domāt kā uzņēmējs, ja jums ir dota brīvība to darīt.

Mēs esam globāls spēlētājs, bet mēs esam arī ģimenes uzņēmums, kas dibina atvērtas un godīgas darba attiecības.

Mūsu korporatīvās kultūras neatņemama sastāvdaļa ir vēlme iedrošināt jūsu personīgo izaugsmi un ar jūsu palīdzību veicināt mūsu uzņēmuma panākumus.

Kāpēc turpināt karjeru GRENKE?

Nav viegli izlemt, kā virzīt savu darba dzīvi. Mēs iesakām uzņēmumu, kas pastāvīgi attīstās un kam ir uz panākumiem balstīta moderna korporatīvā filozofija. GRENKE.

Iespējas, kuras mēs piedāvājam

Ir pašsaprotami, ka mūsu līmeņa uzņēmums var piedāvāt interesantas darba perspektīvas, starptautisku pieredzi un pievilcīgus nosacījumus. Taču mūsu darba veids ir citāds — gluži kā uzņēmējiem. Mums ir vieta brīvībai, rīcībspējai un kopīgai lēmumu pieņemšanai. Mūsu attieksmi raksturo spēja pieņemt katru izaicinājumu un izdarīt visu nepieciešamo, lai atrastu labāko risinājumu. Cilvēkiem, kuriem šāds darba veids šķiet pievilcīgs, būs lieliskas darba iespējas mūsu uzņēmumā. Viss sākas ar paaugstinājumu amatā. Un tam nav jābeidzas, tiklīdz jūs kļūsiet par vadītāju.

Kāda joma jūs interesē?

Kā starptautisks finanšu speciālists mēs varam piedāvāt interesantas darba perspektīvas un izaicinājumus mūsu galvenajās kompetences jomās.

Vai mums izdevās jūs ieinteresēt?

Vai jūs meklējat vidi, kas ļauj jums attīstīties? Ja jā, tad jūs esat atnācis pareizajā vietā. Apskatiet mūsu darba piedāvājumus un atrodiet amatu, kas atbilst jums visvairāk.

Ko vēl jūs vēlaties uzzināt? Mēs varam palīdzēt.

Ja jums ir jautājumi par darbu GRENKE, būsim priecīgi sniegt individuālu padomu. Vienkārši sazinieties ar mūsu talantu atlases komandu vai uzrakstiet mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Cilvēkresursu nodaļas kontakti

 
E-pasta adrese: [email protected]
Tālrunis: + 371 6000 20 50

Vairāk par mums

GRENKE Group

Mūsu risinājumi palīdz klientiem visā pasaulē attīstīt viņu uzņēmumus tieši tā, kā viņi vēlas. Mēs nodrošinām finanšu brīvību, kad tā ir nepieciešama. Mēs ļaujam uzņēmumiem ātri ieiet jaunajos tirgos un iegūt klientus, izmantojot jaunas idejas. Noklikšķiniet uz saites, lai iegūtu vairāk informācijas!

Pasākumi

Kā sekmīgs uzņēmums mēs vienmēr meklējam praktikantus, kuri vēlas augt kopā ar mums. Jūs varat satikties ar mums klātienē dažādos darba iespēju pasākumos. Noklikšķiniet uz saites, lai aplūkotu nākamos ieplānotos pasākumus!