GRENKE mazumtirdzniecībai

Vēlaties atvieglot īstermiņa un vidēja termiņa likviditātes plānošanu? GRENKE šim mērķim piedāvā izcilus risinājumus.

Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība ir ekonomikas dzinējspēks. Arvien lielāka šo sektoru apgrozījuma daļa tiek ģenerēta tiešsaistē. Vai jūsu rīcībā ir visi nepieciešamie instrumenti, lai saglabātu konkurences priekšrocības nākotnē? Jūsu klienti vienmēr sagaida augstāko kvalitāti, kā arī izcilus piegādes nosacījumus un elastīgus apmaksas veidus. Problēma ir tāda, ka tas maksā naudu un ietekmē likviditāti. Un šis mazumtirdzniecībā ir sevišķi nozīmīgs faktors, kur nav iespējamas lielas atkāpes.

GRENKE piedāvā piemērotus produktus un individuālas finanšu konsultācijas mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Ar pievilcīgiem līzinga nosacījumiem mēs atvieglojam jūsu klientiem lēmumu iegādāties preces pie jums. Mūsu piedāvājums ir vienkāršs, individuāli pielāgots un ar izdevīgiem nosacījumiem.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Ļaujiet savam uzņēmumam strādāt

Daudzi vadošie mazumtirdzniecības uzņēmumi paļaujas uz GRENKE produktiem un finanšu konsultācijām, piemēram, izmantojot GRENKE līzingu POS termināļu sistēmu un biroja aprīkojuma iegādei.

Rezultāts — uzlabota likviditāte un skaidrāka plānošana.

KĀDS LĪZINGA VEIDS IR JUMS piemērotākais?

Pamēģiniet jau tagad! Jautājums Rezultāts

Noskaidrojiet sev piemērotāko līzinga risinājumu trīs soļos

Atkarībā no jūsu vajadzībām pastāv vairāki līzinga veidi. Aizpildiet mūsu testu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērots tieši jums!

Vai jūs ieguldāt vairākas reizes gadā?

Vai jūs regulāri ieguldāt dažādos aktīvu veidos jūsu uzņēmumā?

Vai jūs pavadāt daudz laika, parakstot līzinga un iepirkumu līgumus, lai iegādātos aprīkojumu savam uzņēmumam?

Jums piemērotais līzinga veids ir Vispārīgais līzinga līgums

Jums ir nepieciešamas lielākas investīcijas un elastīgums, ko sniedz šis līgums. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, kas ļauj jums izmantot biroja aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Jums piemērotais līzinga veids ir Klasiskais līzings

Jums ir nepieciešamas konsekventas iemaksas, kas sniedz pārliecību par jūsu investīciju plāniem, bet arī ļauj saglabāt elastīgumu. GRENKE Klasiskais līzings — tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Pamēģiniet jau tagad!

Kā jūs veidojat nākotni?

Mēs gādājam, lai jūsu serviss būtu nevainojams

Efektīvai noliktavu loģistikai, spējai piegādāt preci pietiekamā daudzumā un noteiktā termiņā ar minimālām izmaksām mūsdienās ir ļoti liela nozīme. Tas prasa ievērojamu automatizāciju un nepieciešamo likviditāti. GRENKE palīdzēs jums ar līzingu.

Veidojiet klientu pieredzi

Kas izceļ mazumtirdzniecību uz citu nozaru fona? Galvenokārt reibinoša klientu vajadzību virkne un bezgala augstas prasības pēc pozitīvas klientu pieredzes. Ja jūs izvēlēsieties vispārīgo līzinga līgumu, mēs palīdzēsim pārvērst jūsu idejas realitātē, un jūsu rīcībā vienmēr būs jaunākais aprīkojums.

Mēs palīdzam jums darīt savu darbu labāk

Digitalizācija radikāli pārveido mazumtirdzniecības nozari un atvieglo vairākus procesus, piemēram, norēķināšanos par pirkumiem. Ja arī jūs vēlaties nodrošināt saviem klientiem vienkāršākas maksājumu iespējas, iegādājieties augstākās kvalitātes POS termināļu sistēmas, izmantojot klasisko līzingu. Viss ir tieši tik vienkārši.

whitepaper

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

Populāri risinājumi mazumtirdzniecības uzņēmumiem

Joprojām neesat pārliecināts, kā mēs varam jums palīdzēt? Uzziniet vairāk par mūsu risinājumiem!