GRENKE veselības aprūpei

Jūsu atbildība pacientu priekšā nav vienīgais, kas ir svarīgi, — jūsu prakses, klīnikas vai aprūpes iestādes finansēm ir jābūt tikpat veselīgām. GRENKE ir pareizā recepte finansēšanai un likviditātei.

Lielākā daļa veselības aprūpes iestāžu ir pakļautas likumu ierobežojumiem. Vai arī jūsu finanšu iespējas ierobežo standarta likmes, vienotas likmju maksas un noteikumi? Un jums ir grūtības strādāt ar peļņu?

GRENKE ļauj jums koncentrēties uz pamatdarbu medicīnā un pacientu aprūpē. Kā pieredzējis veselības aprūpes uzņēmumu sadarbības partneris mēs zinām, kā stabilizēt jūsu naudas plūsmu neatkarīgi no tā, vai jums ir sava prakse vai arī iznomājat medicīnas iekārtas citiem. Kopā mēs atradīsim pielāgotu risinājumu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Vienlīdzīgu partneru sadarbība

Demogrāfiskās pārmaiņas, ārstēšanas metožu un ārstniecisko līdzekļu atklājumi nozīmē, ka veselības aprūpe nākotnē kļūs arvien svarīgāka nozare. Tajā pašā laikā aug spiediens uz inovācijām un efektivitāti, attiecīgi — arī uz pieprasījumu pēc profesionālām finanšu konsultācijām ārstiem, slimnīcām un aprūpes iestādēm. Tieši tāpēc mēs esam šeit. Parunāsim!

KĀDS LĪZINGA VEIDS IR JUMS piemērotākais?

Pamēģiniet jau tagad! Jautājums Rezultāts

Noskaidrojiet sev piemērotāko līzinga risinājumu trīs soļos

Atkarībā no jūsu vajadzībām pastāv vairāki līzinga veidi. Aizpildiet mūsu testu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērots tieši jums!

Vai jūs ieguldāt vairākas reizes gadā?

Vai jūs regulāri ieguldāt dažādos aktīvu veidos jūsu uzņēmumā?

Vai jūs pavadāt daudz laika, parakstot līzinga un iepirkumu līgumus, lai iegādātos aprīkojumu savam uzņēmumam?

Jums piemērotais līzinga veids ir Vispārīgais līzinga līgums

Jums ir nepieciešamas lielākas investīcijas un elastīgums, ko sniedz šis līgums. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, kas ļauj jums izmantot biroja aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Jums piemērotais līzinga veids ir Klasiskais līzings

Jums ir nepieciešamas konsekventas iemaksas, kas sniedz pārliecību par jūsu investīciju plāniem, bet arī ļauj saglabāt elastīgumu. GRENKE Klasiskais līzings — tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Pamēģiniet jau tagad!

Personalizēta labklājība

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Klīnika 4.0

Būt ērtākiem, efektīvākiem,  labāk koordinētiem — GRENKE var palīdzēt modernizēt jūsu slimnīcu. Medicīnas nozarē iekārtas noveco sevišķi ātri. Kāpēc lai nepaņemtu līzingā ne tikai jaunāko IT aprīkojumu, bet arī augstākās kvalitātes medicīnas iekārtas?

Pārliecinieties, ka jūsu rīcībā vienmēr ir vislabākais aprīkojums

Augstākās kvalitātes diagnostikas un ārstēšanas aprīkojums sniedz jūsu iestādei milzīgas priekšrocības, ļaujot efektīvāk un ērtāk palīdzēt pacientiem. Vispārīgais līzings gādā par to, lai jūsu praksē vienmēr būtu jaunākais aprīkojums.

Lai jūsu pacienti justos kā mājās

Vai jums pieder zobārstniecības prakse, un jūs vēlaties modernizēt savas darba telpas? Patīkama vide uzlabo pacientu apmierinātību. Līzings ļauj nodrošināt jūsu darba telpas ar jaunāko aprīkojumu un atvieglo izmaksu plānošanu.

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

Populāri risinājumi veselības aprūpes sektoram

Joprojām neesat pārliecināts, kā mēs varam jums palīdzēt? Uzziniet vairāk par mūsu risinājumiem!