Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Atbalsts sadarbības partneriem

Izvēle rada iespējas. Mēs, GRENKE, radām iespēju piedāvāt alternatīvus norēķinu veidus, kas piemēroti jūsu klientu vajadzībām.

ELASTĪBA JUMS UN JŪSU KLIENTAM

Nodrošiniet saviem klientiem lielāku elastību, piedāvājot līzingu, kas ļauj iekļauties budžetā.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mums ir plašs finansēšanas produktu portfelis. Tas ļauj jūsu klientiem izvēlēties, kā maksāt, kad viņi izmanto jūsu pakalpojumus un pērk jūsu produktus. Līdz ar to jūs varat palīdzēt viņiem sasniegt finansiālu brīvību un uzlabot savus pārdošanas rādītājus.

GRENKE atbalsta priekšrocības

Jūs varat virzīties uz priekšu, ja jums ir nepieciešamais atbalsts.

 

 

Personiski

Ja jums ir jautājumi, droši sazinieties ar GRENKE pārstāvi.

Godīgi

Maksimāla pārskatāmība — no sākotnējas komunikācijas līdz parakstītajam līgumam.

Ātri

Ātrs pieteikumu apstrādes laiks un ātri maksājumi 24 stundu laikā.

Uzticami

Vairāku desmitgažu ilga pieredze finanšu jautājumos.

Personiski

Ja jums ir jautājumi, droši sazinieties ar GRENKE pārstāvi.

Godīgi

Maksimāla pārskatāmība — no sākotnējas komunikācijas līdz parakstītajam līgumam.

Ātri

Ātrs pieteikumu apstrādes laiks un ātri maksājumi 24 stundu laikā.

Uzticami

Vairāku desmitgažu ilga pieredze finanšu jautājumos.

Vairāk nekā finansēšanas pakalpojums

Ja neesat pārliecināts par finansēšanas iespējām, ko varētu piedāvāt jūsu klientiem, GRENKE pārstāvis ar prieku tiksies ar jums un jūsu pārdošanas komandu un detalizēti izstāstīs par GRENKE pakalpojumiem un produktiem, lai turpmāk jūs varētu sniegt lielāku atbalstu saviem klientiem.

Jūsu produkts, mūsu finansējums

Domājat, ka jūsu produktu nevar finansēt? Mēs jūs pārliecināsim par pretējo. Apskatiet mūsu finansējamo aktīvu sarakstu — tajā jūs noteikti atradīsiet savu produktu!

POS termināļu sistēmas

Pārdošana ir jūsu darba mērķis — un jūs gribat strādāt ienesīgi. Pareizās POS (point of sale) termināļu sistēmas var palīdzēt to sasniegt. Mēs parūpēsimies arī par POS termināļu finansējumu.

Biroja mēbeles

Kad jūs vēlaties paplašināt savu uzņēmumu, jauna biroja aprīkojuma iegāde var kļūt par nozīmīgu izdevumu pozīciju. Pateicoties GRENKE, jūs varat labiekārtot biroju ar mūsdienīgām mēbelēm un nodrošināt ergonomisku darba vidi savai komandai.

Audiovizuālais aprīkojums

Īstenojiet savas idejas — viss, kas jums nepieciešams, ir pareizs aprīkojums. GRENKE piedāvā vienkāršu veidu, kā finansēt videokameras, mikrofonus un apgaismojuma aprīkojumu.

Iekrāvēji

Ja uzņēmumā izmantojat iekrāvējus, tad noteikti zināt, ka tiem ir jābūt izturīgiem, un paļaujaties uz tiem. Savukārt finanšu jautājumos varat paļauties uz GRENKE.   

Drošības un signalizācijas sistēmas

Jūsu uzņēmuma birojā atrodas daudz vērtīga aprīkojuma, un tas nozīmē, ka to nepieciešams aizsargāt. Par to gādās drošības un signalizācijas sistēmas un novērošanas kameras — bet GRENKE gādās par finansējumu.

Būvniecības tehnika

Nav svarīgi, vai jums ir nepieciešams miniekskavators, ekskavators vai betona maisītājs, — mēs palīdzēsim jums iegūt vajadzīgo tehniku.

Kafijas aparāti

Svaigi pagatavota, smaržīga kafija ir izcils veids, kā uzsākt dienu vai pārvarēt pēcpusdienas nogurumu. GRENKE nodrošina finansējumu arī kafijas aparātiem.

Kopētāji, printeri

Kopētāji un printeri ir visbiežāk izmantotās ierīces birojos, tāpēc tiem jādarbojas ilgi un nevainojami. Taču augstākās kvalitātes tehnika mēdz būt dārga. Pateicoties GRENKE, jūs varat saņemt finansējumu arī kopētājiem un printeriem

Elektriskie velosipēdi

Vai vēlaties izvairīties no vairāku stundu stāvēšanas sastrēgumos, rūpēties par apkārtējo vidi un savu veselību? Pateicoties GRENKE, jūs varat finansēt savu darbinieku pārvietošanos ar prieku.

Tīrīšanas iekārtas

Tīrībai nav brīvdienu — un jums ir jāpiepilda šie vārdi dzīvē. Bet kā lai to panāk? Ar grīdas sukām, putekļu sūcējiem un augstspiediena mazgāšanas ierīcēm. GRENKE palīdzēs jums uzturēt kārtību jūsu izdevumos. 

Medicīnas iekārtas un aprīkojums

Cilvēku veselība ir prioritāte. Jums ir vajadzīgas iekārtas, uz kurām varat paļauties, savukārt mēs esam jūsu uzticamie partneri, uz kuriem varat paļauties medicīnas iekārtu finansēšanas jautājumos.

Kompresori

Kompresorus lieto dažādās nozarēs, sākot ar celtniecību un beidzot ar amatniecību, tos izmanto arī tīrīšanas nolūkiem. Neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem jums ir vajadzīgi kompresori, mēs atbrīvosim jūs no tēriņu spiediena. Pateicoties GRENKE, jūs varat vienkārši piesaistīt finansējumu vajadzīgajam aprīkojumam.

Multimediju aprīkojums

Multimediju aprīkojums ir nepieciešams daudzās nozarēs, tas ietver projektorus, monitorus un projektoru ekrānus, monitoru un austiņu statīvus un citus piederumus. Pateicoties GRENKE, jūs varat iegūt finansējumu visām šīm lietām.

Datortehnika

Mūsdienās nevaram iedomāties dzīvi bez IT aprīkojuma.  Daudziem tas ir vissvarīgākais darba instruments, taču datori, serveri un datu nesēji nav lēti. Mēs to zinām — un palīdzēsim jums ar finansējumu.

Darbnīcu iekārtas

Jūsu darbnīcā ir daudzas ierīces un iekārtas, kas atvieglo jūsu darbu un palīdz sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. Gluži kā GRENKE — ar pareizo finansējumu.

Telekomunikācijas

Nevainojamai komunikācijai ir liela nozīme ikdienas darījumos. Tieši tāpēc mēs palīdzēsim finansēt arī telekomunikācijas.

LED tehnoloģijas

LED tehnoloģijas ne tikai palīdz uzlabot apgaismojumu birojā vai veikalā, bet arī paver milzīgu potenciālu radošumam un inovācijām, taču tās nav lētas. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Pateicoties GRENKE, izmaksas nav problēma.

1 / 17

Kļūstiet par mūsu sadarbības partneri

Ja vēlaties piedāvāt saviem klientiem vairāk norēķinu iespēju, tad sazinieties ar mums.

Atrodiet tuvāko filiāli

Mēs nekad neesam tālu.

Izvēlieties adresi

Jums tiks parādīta atbilstošā kontaktinformācija.

Kļūstiet par sadarbības partneri

Sazinieties ar mums.

Atrodiet tuvāko filiāli

Mēs nekad neesam tālu.

Izvēlieties adresi

Jums tiks parādīta atbilstošā kontaktinformācija.

Kļūstiet par sadarbības partneri

Sazinieties ar mums.