Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Likviditāte

Vai vēlaties pamēģināt ko jaunu? Dariet to! Finanšu spilvens sniegs jums nepieciešamo drošību. Kur jūs to iegūsiet? Pie mums!

Palīdzam jums būt maksātspējīgam

Būsim godīgi: nauda ir katra uzņēmuma dzinējspēks. Tiklīdz jūs to iegūstat, tā atkal ir jāiztērē, tāpēc īslaicīgs naudas trūkums nav nekas neparasts. Ar GRENKE naudas trūkumam nav jāpārvēršas cīņā par izdzīvošanu.

Paredzētajiem un neparedzētajiem brīžiem

Katram uzņēmumam, sākot ar jaunuzņēmumu un beidzot ar globālām korporācijām, ir saimnieciskās darbības izmaksas, tādas kā faktūrrēķini un darbinieku algas. Taču pastāv arī neparedzētas izmaksas vai investīcijas. Mēs sniegsim nepieciešamo palīdzību, lai jums nebūtu jātērē savi iekrājumi.

 

Izmantojot mūsu likviditātes risinājumus, jūs vienmēr saglabāsiet elastīgumu. Katra uzņēmuma vajadzības ir atšķirīgas, tāpēc mēs piedāvājam personalizētus risinājumus. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no nozares vai uzņēmuma lieluma jums būs nepieciešamā finanšu brīvība jebkurā laikā.

Priekšrocības, kuras piedāvā GRENKE

Likviditāte pati par sevi ir priekšrocība. Taču GRENKE piedāvātais likviditātes risinājums sniedz vēl vairāk.

Vienkārši

Kad runa ir par likviditāti, jūs varat iegūt visu sev nepieciešamo vienuviet.

Pielāgots

Personalizēts risinājums Jūsu vajadzībām.

Viegli plānojams

Īstenojiet savus projektus bez kavēšanās.

Likviditāte

Saglabājiet savu kapitālu un sniedziet sev finanšu brīvību.

Vienkārši

Kad runa ir par likviditāti, jūs varat iegūt visu sev nepieciešamo vienuviet.

Pielāgots

Personalizēts risinājums Jūsu vajadzībām.

Viegli plānojams

Īstenojiet savus projektus bez kavēšanās.

Likviditāte

Saglabājiet savu kapitālu un sniedziet sev finanšu brīvību.

Idejas finansējumam

Labas idejas var kļūt vēl labākas

IZAICINĀJUMS
Viesnīcu ķēdei ir daudzsološas attīstības idejas. Tā vēlas rezervēt sev vairākas attīstības iespējas, līdz pienāks laiks īstenot pārmaiņas, tomēr negrib izmantot savu kapitālu.

RISINĀJUMS

Ķēde piesaista finansējumu — līzingu, šādi tā saglabā savu kapitālu.

Lai viss ritētu raiti

IZAICINĀJUMS
Pirms papīra ražotājs var uzsākt ražošanu, ir jāiztērē daudz naudas, lai iepirktu izejvielas. Taču uzņēmumam ir jāmaksā darbiniekiem un jāsedz visas saimnieciskās darbības izmaksas.
 
RISINĀJUMS

Izmantojot GRENKE līzingu ar fiksētajiem un paredzamajiem maksājumiem, papīra ražotājs var atļauties jaunāko aprīkojumu un izejvielas, lai nodrošinātu līdzšinējo darbību. Vienlaikus naudas plūsma ir pietiekama, lai samaksātu algas darbiniekiem.

Labi aprīkots

IZAICINĀJUMS
Klīnika tērē lielus resursus darbinieku algām. Tā rezultātā tai nav pietiekamu finanšu līdzekļu, lai iegādātos nepieciešamās medicīnas iekārtas.

RISINĀJUMS
Izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, klīnika veic nelielus, paredzamus maksājumus par jauno aprīkojumu, baudot īpašus nosacījumus.

Mūsu produkti

Vai jūs meklējat risinājumu, kas atbilst jūsu finanšu vajadzībām? Mēs varam tādu piedāvāt. Jūs noteikti atradīsiet īsto mūsu produktu klāstā.

GRENKE: rodam risinājumus tieši jums

Risinājumu meklēšana un radīšana ir jūsu uzdevums. Mūsu uzdevums ir piedāvāt labāko risinājumu jums. Mēs to darām jau vairākus gadu desmitus. Tā patiesi ir mūsu sirdslieta.

Jūsu sadarbības partneris likviditātes jautājumos

GRENKE jau ilgu laiku nodrošina risinājumus, kas palīdz uzņēmējiem attīstīt savu biznesu, tāpēc ka zinām, kas jums ir nepieciešams. Kā mēs to zinām? Jo paši esam uzņēmēji.

 

Likviditāte palīdzēs jums ilgtermiņā. Tā kā daudzi jūsu projekti ir atkarīgi no stabilas naudas plūsmas, jums  ir vajadzīgs ilgtermiņa finansējums, uz kuru var paļauties. Kopā ar mums tā nav problēma.

whitepaper

Sadarbība ar GRENKE

Vai jūs esat aprīkojuma izplatītājs vai pārdevējs? Vai vēlaties piedāvāt saviem klientiem vairāk apmaksas iespēju? Kļūstiet par mūsu sadarbības partneri un baudiet GRENKE piedāvājumu un īpašo nosacījumu priekšrocības!

Risinājums visam

Likviditāte ir svarīga, taču tas nav viss. Esam gatavi jums piedāvāt arī citus risinājumus.

Aktīvu finansēšana

Vai vēlaties piesaistīt finansējumu konkrētam aktīvam? Vai jums ir nepieciešamas biroja mēbeles, datortehnika, printeri vai kaut kas cits? Šiem nolūkiem esam izstrādājuši aktīvu finansēšanas pakalpojumu. Izvēloties to, iegūsiet plašas finansēšanas iespējas daudziem aktīviem. Ļoti iespējams, ka starp tiem jūs atradīsiet aktīvu, kuru jau sen vēlējaties izmantot.