GRENKE pašnodarbinātām personām

Mūsu vienkāršie un īpaši pielāgotie finansēšanas risinājumi ļauj jums maksimāli izmantot savas stiprās puses. Vairojiet savas konkurences priekšrocības ar jaunāko aprīkojumu!

Atbalsts, kas jums nepieciešams

Pašnodarbinātām personām katrs ieguldījums ir gan iespēja, gan izaicinājums. Mēs vēlamies iedrošināt jūs ticēt savām idejām un pārvērst tās realitātē. Tāpēc mūsu risinājumi piedāvā jums nepieciešamo drošību.

Radiet idejas, kamēr mēs rūpējamies par finansēšanu

Jūs neuzsākāt savu biznesu, lai visu dienu nopūlētos ar nesamaksātiem rēķiniem vai uztrauktos par konta bilanci pirms ieplānoto kvalifikācijas paaugstināšanas kursa apmeklēšanas. Mēs, GRENKE komanda, to saprotam, tāpēc piedāvājam pielāgotus risinājumus jūsu likviditātes nodrošināšanai. Tie sniedzas no līzinga pakalpojumiem jūsu birojam vai praksei līdz pat darbnīcas aprīkojumam.

GRENKE – uzticams partneris jūsu attīstībai

Individuāla pieeja

Pielāgots

Vienkāršs

Elastīgs

Individuāla pieeja

Pielāgots

Vienkāršs

Elastīgs

Mūsu risinājumi ir unikāli – gluži kā jūs!

Jūs piedāvājat saviem klientiem pielāgotus risinājumus, nevis standarta pakalpojumus, vai ne? To pašu varat sagaidīt arī no GRENKE — neatkarīgi no tā, vai vēlaties nodrošināt savu likviditāti vai meklējat finansēšanas risinājumus aprīkojuma iepirkumam

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Pieredze rada uzticību

GRENKE sniedz brīvību, kas spēcina jūsu biznesa garu — individuāli pielāgotā veidā un ar izciliem nosacījumiem

Jūsu sadarbības partneris maziem un vidējiem uzņēmumiem

Mēs ar prieku palīdzam uzņēmējiem, kuri vēlas paveikt visu. GRENKE ir daudzpusīgs palīgs tieši maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Nav svarīgi, vai jūs darbojaties ražošanas nozarē, mazumtirdzniecībā vai pakalpojumu sektorā. Gadu gaitā uzkrātā pieredze un zināšanas ļauj mums sniegt jums nepieciešamo atbalstu!

Aktuālie produktu risinājumi

Mēs palīdzēsim jums sasniegt augstākus mērķus, izmantojot šos pakalpojumus: