Aktīvu finansēšana

Esat pārliecināti, ka uzņēmuma lielumam ir nozīme? Mēs tam neticam. Nav svarīgi, vai jūs esat vietējais uzņēmums vai globāls spēlētājs — GRENKE finansēs jums nepieciešamo aprīkojumu.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Tieši tas, ko jūs meklējat

Jums nepieciešams jauns aprīkojums — mums ir tam atbilstošs finansējums.

Ikvienam uzņēmumam

Mēs sniedzam finansējumu, kas precīzi atbilst jūsu vajadzībām un aprīkojumam, kāds jums nepieciešams.


 

Jūsu GRENKE konsultants sagatavos jūsu vajadzībām pielāgotu finanšu piedāvājumu. Mēs nešķirojam uzņēmumus pēc lieluma un piedāvājam katram klientam individuālu risinājumu.

Priekšrocības, kas radītas jums

Jūs interesē, kādi ir jūsu ieguvumi, izvēloties GRENKE finansējumu? Tie nav jāmeklē tālu!

Ātri

Jums nav ilgi jāgaida jauna aprīkojuma piegāde.

Personiski

Mēs pielāgosim savus pakalpojumus jūsu vajadzībām.

Paredzami

Ar mums jūs iegūstat finansējumu plašam aktīvu klāstam.

Individuāla pieeja

Mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu atbilstošu jūsu uzņēmuma situācijai.

Ātri

Jums nav ilgi jāgaida jauna aprīkojuma piegāde.

Personiski

Mēs pielāgosim savus pakalpojumus jūsu vajadzībām.

Paredzami

Ar mums jūs iegūstat finansējumu plašam aktīvu klāstam.

Individuāla pieeja

Mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu atbilstošu jūsu uzņēmuma situācijai.

GRENKE finansētie aktīvi

Aktīvu finansēšanai ir pieejams plašs iespēju klāsts. Apskatiet mūsu sarakstu — jūs noteikti atradīsiet savu sapņu aktīvu! Neredzat sev nepieciešamo produktu? Sazinieties ar mums.

POS termināļu sistēmas

Pārdošana ir jūsu darba mērķis — un jūs gribat strādāt ienesīgi. Pareizās POS (point of sale) termināļu sistēmas var palīdzēt to sasniegt. Mēs parūpēsimies arī par POS termināļu finansējumu.

Biroja mēbeles

Kad jūs vēlaties paplašināt savu uzņēmumu, jauna biroja aprīkojuma iegāde var kļūt par nozīmīgu izdevumu pozīciju. Pateicoties GRENKE, jūs varat labiekārtot biroju ar mūsdienīgām mēbelēm un nodrošināt ergonomisku darba vidi savai komandai.

Audiovizuālais aprīkojums

Īstenojiet savas idejas — viss, kas jums nepieciešams, ir pareizs aprīkojums. GRENKE piedāvā vienkāršu veidu, kā finansēt videokameras, mikrofonus un apgaismojuma aprīkojumu.

Iekrāvēji

Ja uzņēmumā izmantojat iekrāvējus, tad noteikti zināt, ka tiem ir jābūt izturīgiem, un paļaujaties uz tiem. Savukārt finanšu jautājumos varat paļauties uz GRENKE.   

Drošības un signalizācijas sistēmas

Jūsu uzņēmuma birojā atrodas daudz vērtīga aprīkojuma, un tas nozīmē, ka to nepieciešams aizsargāt. Par to gādās drošības un signalizācijas sistēmas un novērošanas kameras — bet GRENKE gādās par finansējumu.

Būvniecības tehnika

Nav svarīgi, vai jums ir nepieciešams miniekskavators, ekskavators vai betona maisītājs, — mēs palīdzēsim jums iegūt vajadzīgo tehniku.

Kafijas aparāti

Svaigi pagatavota, smaržīga kafija ir izcils veids, kā uzsākt dienu vai pārvarēt pēcpusdienas nogurumu. GRENKE nodrošina finansējumu arī kafijas aparātiem.

Kopētāji, printeri

Kopētāji un printeri ir visbiežāk izmantotās ierīces birojos, tāpēc tiem jādarbojas ilgi un nevainojami. Taču augstākās kvalitātes tehnika mēdz būt dārga. Pateicoties GRENKE, jūs varat saņemt finansējumu arī kopētājiem un printeriem

Elektriskie velosipēdi

Vai vēlaties izvairīties no vairāku stundu stāvēšanas sastrēgumos, rūpēties par apkārtējo vidi un savu veselību? Pateicoties GRENKE, jūs varat finansēt savu darbinieku pārvietošanos ar prieku.

Tīrīšanas iekārtas

Tīrībai nav brīvdienu — un jums ir jāpiepilda šie vārdi dzīvē. Bet kā lai to panāk? Ar grīdas sukām, putekļu sūcējiem un augstspiediena mazgāšanas ierīcēm. GRENKE palīdzēs jums uzturēt kārtību jūsu izdevumos. 

Medicīnas iekārtas un aprīkojums

Cilvēku veselība ir prioritāte. Jums ir vajadzīgas iekārtas, uz kurām varat paļauties, savukārt mēs esam jūsu uzticamie partneri, uz kuriem varat paļauties medicīnas iekārtu finansēšanas jautājumos.

Kompresori

Kompresorus lieto dažādās nozarēs, sākot ar celtniecību un beidzot ar amatniecību, tos izmanto arī tīrīšanas nolūkiem. Neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem jums ir vajadzīgi kompresori, mēs atbrīvosim jūs no tēriņu spiediena. Pateicoties GRENKE, jūs varat vienkārši piesaistīt finansējumu vajadzīgajam aprīkojumam.

Multimediju aprīkojums

Multimediju aprīkojums ir nepieciešams daudzās nozarēs, tas ietver projektorus, monitorus un projektoru ekrānus, monitoru un austiņu statīvus un citus piederumus. Pateicoties GRENKE, jūs varat iegūt finansējumu visām šīm lietām.

Datortehnika

Mūsdienās nevaram iedomāties dzīvi bez IT aprīkojuma.  Daudziem tas ir vissvarīgākais darba instruments, taču datori, serveri un datu nesēji nav lēti. Mēs to zinām — un palīdzēsim jums ar finansējumu.

Darbnīcu iekārtas

Jūsu darbnīcā ir daudzas ierīces un iekārtas, kas atvieglo jūsu darbu un palīdz sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. Gluži kā GRENKE — ar pareizo finansējumu.

Telekomunikācijas

Nevainojamai komunikācijai ir liela nozīme ikdienas darījumos. Tieši tāpēc mēs palīdzēsim finansēt arī telekomunikācijas.

LED tehnoloģijas

LED tehnoloģijas ne tikai palīdz uzlabot apgaismojumu birojā vai veikalā, bet arī paver milzīgu potenciālu radošumam un inovācijām, taču tās nav lētas. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Pateicoties GRENKE, izmaksas nav problēma.

1 / 17

Finansējuma idejas

Maksājiet mazāk, iegūstiet vairāk

IZAICINĀJUMS

Slimnīcām jānomaina visas pacientu gultas. Ir plānots to darīt secīgi pa nodaļām, nevis mainīt visas gultas uzreiz.

 

RISINĀJUMS
Izmantojot vispārīgo līzinga līgumu, slimnīca saņem nemainīgi izdevīgus nosacījumus neatkarīgi no dažādos laikos veiktiem iepirkumiem.

Soli pa solim

IZAICINĀJUMS
Pārtikas ražošanas uzņēmumā ir salūzusi iepakošanas iekārta. Ražotnei ir jāiegādājas jauna iekārta, kas var izturēt ikdienas intensīvo lietošanu.

 

RISINĀJUMS
Ražotne maksā fiksētu ikmēneša maksu. Līzinga termiņa beigās ražotne var turpināt izmantot aprīkojumu vai nomainīt to uz jaunāku, samazinot kārtējo salūšanas risku.

Iedrošinām mazus uzņēmumus paveikt lielas lietas

IZAICINĀJUMS

Neliels bioloģiskās pārtikas mazumtirgotājs vēlas pāriet uz elektronisko POS sistēmu, taču tās ieviešana ir pārāk dārga.


RISINĀJUMS

Izmantojot klasiskā līzinga līgumu, mazumtirgotājs maksā fiksēto mēneša maksu. Tas nozīmē, ka tagad viņš var atļauties izmantot jaunu POS termināļu sistēmu.

Mūsu aktīvu finansēšanas produkti

Nozare, lielums, vajadzības — tas viss ir unikāls katram uzņēmumam. Tāpēc mēs jums dodam vairāk nekā tikai vienu veidu, kā iegūt finansējumu.

Plaša pieredze līzinga pakalpojumu jomā

Mēs sākām piedāvāt biroja aprīkojuma līzinga pakalpojumus jau 1978. gadā un bijām pirmie savā jomā.

Mēs esam līzinga eksperti

Ar līzingu aizsākās mūsu uzņēmējdarbības stāsts, tāpēc par to mēs zinām visu.

 

Mēs strādājam, lai radītu katram uzņēmumam iespēju finansēt nepieciešamo aprīkojumu. Tas ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi apmierināti klienti.

info

Kļūstiet par vienu no mūsu sadarbības partneriem

Kā aprīkojuma izplatītājs un/vai pārdevējs jūs pirmām kārtām vēlaties apmierināt savu klientu vajadzības. Ar mūsu palīdzību tas ir iespējams. GRENKE sadarbības partneriem ir iespēja piedāvāt saviem klientiem dažādas apmaksas iespējas un īpašus noteikumus.

GRENKE piedāvā vēl vairāk

Iespējams, jūs interesēs arī šāds risinājums.

Likviditāte

Dažreiz runa ir ne tikai par nākamā aktīva finansēšanu, bet par uzņēmuma finansiālo stabilitāti ilgtermiņā. Labāk nekā jebkurš cits jūs zināt, ka bez likvīdiem līdzekļiem uzņēmēji ātri vien sasniedz finanšu griestus. Uzziniet, kā jūs varat saglabāt savu likviditāti ar GRENKE!