GRENKE valsts iestādēm un organizācijām

Mēs sniedzam nepieciešamo brīvību pašvaldībām, skolām un sabiedriskajām organizācijām. To pašu piedāvājam arī biedrībām, politiskajām partijām, reliģiskajām iestādēm un to dibinātām organizācijām.

Izcili nosacījumi un vienkāršs process

GRENKE jau palīdz vairākām pašvaldības un valsts iestādēm ar individuāli pielāgotiem finansējuma risinājumiem.

Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi

Jūs ticat faktiem. Tieši tāpēc jums ir pa ceļam ar GRENKE. Cilvēki mūs novērtē ne tikai mūsu pieredzes dēļ, kas veidojusies vairāk nekā 40 gadu garumā, bet arī tāpēc, ka mēs sniedzam individuālu palīdzību klientiem, sākot no pirmās saziņas līdz līguma parakstīšanai. Tas dod jums sirdsmieru, kad runa ir par līdzekļu atbildīgu pārvaldību. Mūsu darbs sabiedrības labā ir ļāvis mums uzkrāt zināšanas par budžeta līdzekļu prasībām. Mēs palīdzēsim jums ar elastīgiem risinājumiem jūsu līzinga vajadzībām!

Ar GRENKE jūs esat drošās rokās

Pieredzējis

Caurskatāms

Individuāla pieeja

Pielāgots

Pieredzējis

Caurskatāms

Individuāla pieeja

Pielāgots

Mūsu pakalpojumi jūsu panākumiem

No 3D printeriem un klēpjdatoriem pārdošanas aktivitātēm ārpus biroja līdz kafejnīcas aprīkojumam — izmantojot GRENKE līzingu, jūs varat uzlabot savu produktivitāti, konkurētspēju un darba atmosfēru.

Aktīvu finansēšana

Vai vēlaties finansēt konkrētu aktīvu? Vai ir nepieciešamas biroja mēbeles, datortehnika, printeri vai kaut kas cits? Šiem nolūkiem esam izstrādājuši aktīvu finansēšanas pakalpojumu. Izvēloties to, iegūsiet plašas finansēšanas iespējas daudziem aktīviem. Ļoti iespējams, ka starp tiem jūs atradīsiet aktīvu, par ko sen esat sapņojuši.

Pieredze rada uzticību

GRENKE sniedz brīvību, kas spēcina jūsu biznesa garu — individuāli pielāgotā veidā un ar izciliem nosacījumiem.

Mūs motivē jūsu panākumi

Kopš 1978. gada mēs ar prieku palīdzam uzņēmumiem, kuri cītīgi strādā, lai panāktu vēlamo rezultātu. GRENKE ir daudzpusīgs palīgs maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Nav svarīgi, vai jūs darbojaties ražošanas nozarē, mazumtirdzniecībā vai pakalpojumu sektorā. Gadu gaitā uzkrātā pieredze un zināšanas ļauj mums sniegt jums nepieciešamo atbalstu!

Aktuālie produktu risinājumi

Mēs palīdzēsim jums sasniegt augstākus mērķus. Atrodiet sev piemērotu GRENKE risinājumu:

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00