Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Līzings ar GRENKE

Vēlaties uzreiz izmantot jaunākās tehnoloģijas, netērējot savu kapitālu? Risinājums ir vienkāršs: līzings. Ātrs, ērts un lieliski piemērots jūsu specifiskajām vajadzībām.

Mūsu līzinga darbības jomas

Nav svarīgi, vai jūs esat uzņēmējs, kas vēlas iznomāt aprīkojumu un saglabāt savu likviditāti, vai izplatītājs, kas novērtē ērtu servisu un ātru naudas plūsmu, — ir viegli paplašināt savus finanšu apvāršņus, izmantojot GRENKE. Iesākumam pietiek ar neto pirkuma cenu tikai 500 € apmērā.

Jums piemērots līzings

Ko tik nevar iegūt līzingā: datoru serverus, POS termināļu sistēmas mazumtirdzniecības uzņēmumiem, mēbeles jūsu jaunajam birojam vai otrai filiālei. Pateicoties mums, jūs varat piesaistī finansējumu tam visam un ne tikai.

Kāpēc no visiem līzinga uzņēmumiem ir vērts izvēlēties tieši GRENKE? Nav svarīgi, vai jūs strādājat medicīnas praksē vai nelielā ražošanas uzņēmumā, — mēs sniedzam individuālu pieeju katram klientam. Mēs piedāvājam konsultācijas uz vienlīdzības pamatiem, pievilcīgus nosacījumus pat nelieliem apjomiem un ātru, profesionālu servisu.

Nav brīnums, ka esam zemu izmaksu iT līzinga līderis Eiropā.

Jums ir jautājumi, mums ir atbildes

Viss par GRENKE līzingu

Vēlaties iegūt pilnu informāciju? Apmeklējiet mūsu BUJ sadaļu, lai noskaidrotu, cik caurskatāms un vienkāršs ir GRENKE līzings.

Mūsu produkti

Meklējat standarta līzinga risinājumu vai kaut ko pavisam unikālu? Uzziniet vairāk par iespējām, ko piedāvā GRENKE!