GRENKE Latvijā

Mums ir kolosāla uzņēmējdarbības pieredze. Uzņēmums GRENKE dibināts 1978. gadā Bādenbādenē, Vācijā. Mūsu pirmā Latvijas filiāle atvērta 2018. gadā.

Ļaujiet mums atvieglot jūsu darbu.

Jums ir daudzsološa ideja, kas jāīsteno. GRENKE risinājumi sniedz uzņēmumiem finanšu brīvību jau aptuveni 40 gadus — ātri, viegli un ar individuālu pieeju.

Elastīgi līzinga risinājumi vienuviet

Lieliskām lietām bieži vien ir pieticīgs pirmsākums. Viss, kas vajadzīgs, lai pavērtu pilnīgi jaunas iespējas, ir pašpārliecinātība un finanšu brīvība.

GRENKE veido tikai un vienīgi uzņēmēji. Tāpēc mēs vēlamies būt drosmīgi un palīdzēt mūsu klientiem īstenot savas idejas. Ja jūs vēlaties iegūt līzingā augstākās kvalitātes IT aprīkojumu savam birojam, GRENKE Latvijā var palīdzēt jums ar to, kā arī ar daudz ko citu. Mēs strādājam ar tūkstošiem nelielu uzņēmumu visā Latvijā, piedāvājot finanšu risinājumus, kas ideāli atbilst viņu biznesa plāniem. Katrā no tiem mēs sniedzam klientam individuālu pieeju.  Mūs — tāpat kā jūs — motivē uzņēmējdarbības gars.


Mūsu sauklis — “Fast. Forward. Finance.” — pēdējo gadu laikā ir padarījis mūs par vienu no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem līzinga jomā. Taču mēs neapstājamies un turpinām veidot arvien jaunus risinājumus, lai palīdzētu saviem klientiem.

GRENKE tuvumā

Mūs ir viegli atrast. Izvēlieties valsti — Latviju —, ievadiet savu atrašanās vietu un uzziniet, kuras ir jums tuvākās GRENKE kontaktpersonas!
 

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Jaunākās ziņas

25

Jan 2021

ELKO uzsāk GRENKE operatīvā līzinga izplatīšanu

Operatīvā līzinga pakalpojums ir paredzēts biznesa klientiem, kas IT preces iegādājas mazumtirdzniecības veikalos vai internetveikalos. Līdz šim pakalpojums pamatā bijis pieejams tikai pie lielajie...

16

Dec 2020

MEKLĒJAM: uzņēmējus, kuri vēlas attīstīties

  • Jauns uzņēmuma solījums ir “Ātri. Uz priekšu. Finansējums.”
  • Visaptverošie līzinga risinājumi sniedz piegādātājiem un klientiem brīvību, kas tiem ir nepieciešama uzņēmējdarbības ideju attīstīšanai

Citas lietas, kas var jūs ieinteresēt

GRENKE Latvia ir šeit, lai piedāvātu jums pieredzi, zināšanas un nevainojamu darba ētiku. Uzziniet vairāk šeit vai sazinieties ar mums.