Gūsim panākumus kopā. Augsim kopā.

Jūsu kvalifikācijai ir nozīme, taču daudz svarīgāka ir jūsu attieksme.

Mūsu panākumu atslēga ir domāšanā. Mēs esam uzņēmēji — gluži kā mūsu klienti. Tāpēc mēs meklējam darbiniekus, kuri vēlas ne tikai strādāt, bet arī būt uzņēmīgi katru dienu un neatkarīgi no ieņemamā amata. Vai jūsu DNS ir uzņēmējdarbības gēns? Ja ir, mēs vēlamies piedāvāt jums iespēju pievienoties mums un attīstīties kopā.

GRENKE sagaida daudz, gluži kā jūs.

Mēs sagaidām daudz no mūsu darbiniekiem un paļaujamies, ka viņi strādās, vēloties radīt jaunus risinājumus un inovatīvus produktus, pārsteigs klientus ar augstākās kvalitātes pakalpojumiem un pārvaldīs sensitīvus finanšu jautājumus ar vislielāko rūpību un profesionāli.

 

Savukārt mēs piedāvājam darbiniekiem pievilcīgu atalgojumu, starptautisku darba vidi un drošu nākotni. Darbu, kas ļauj jums augt gan profesionāli, gan cilvēciski. Mēs sniedzam jums patstāvīgai lēmumu pieņemšanai nepieciešamo brīvību un iemaņas, kā arī skaidri noteiktas prasības un mērķus un iespēju uzņemties atbildību. Tieši tas, mūsuprāt, nozīmē domāt un rīkoties kā uzņēmējam.

 

Mēs meklējam darbiniekus, kas strādās visos GRENKE komandas līmeņos.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Mūsu komandas kopsaucējs ir uzņēmējdarbības gars

Uzņēmējdarbība ir daļa no mūsu korporatīvās kultūras, tieši tāpēc mēs meklējam darbiniekus, kuri domā tāpat kā mēs. Cilvēkus, kuri vēlas ne tikai strādāt, bet arī aktīvi iesaistīties uzņēmējdarbībā, lai mēs kopā varētu augt gan kā personības, gan kā profesionāļi.

Cik svarīgs jūs mums esat

Drošs darbs mūsdienīgā vidē, atalgojums pēc nopelniem un taisnīga darba kultūra ir mūsu uzņēmuma pamatvērtības. Taču mēs darām daudz vairāk, lai rūpētos par jūsu labklājību.

Apmācību iespējas

GRENKE akadēmija nodrošina jums iekšējās un ārējās apmācības.

Uzņēmuma auto

Dažos amatos ir nepieciešams automašīna, un to nodrošina darba devējs.

Līdzsvars

Līdzsvarojiet savu darbu un privāto dzīvi.

1 / 3

Kāda joma jūs interesē?

Kā starptautisks līzinga uzņēmums mēs varam piedāvāt interesantas darba perspektīvas un izaicinājumus mūsu galvenajās kompetences jomās.

Vai mums izdevās jūs ieinteresēt?

Vai jūs meklējat vidi, kas ļauj jums attīstīties? Ja jā, tad jūs esat atnācis pareizajā vietā. Apskatiet mūsu darba piedāvājumus un atrodiet amatu, kas atbilst jums visvairāk.

Vairāk par mums

GRENKE Group

Mūsu risinājumi palīdz klientiem visā pasaulē attīstīt viņu uzņēmumus tieši tā, kā viņi vēlas. Mēs nodrošinām finanšu brīvību, kad tā ir nepieciešama. Mēs ļaujam uzņēmumiem ātri ieiet jaunajos tirgos un iegūt klientus, izmantojot jaunas idejas. Noklikšķiniet uz saites, lai iegūtu vairāk informācijas!

Pasākumi

Kā sekmīgs uzņēmums mēs vienmēr meklējam praktikantus, kuri vēlas augt kopā ar mums. Jūs varat satikties ar mums klātienē dažādos darba iespēju pasākumos. Noklikšķiniet uz saites, lai aplūkotu nākamos ieplānotos pasākumus!