GRENKE PĀRTIKAS UN DZĒRIENU NOZAREI

Nav svarīgi, vai esat pārtikas produktu ražotājs, piegādātājs vai ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs — jums ir vajadzīgi risinājumi, kas palīdzēs uzņēmumam augt, vienlaikus samazinot finanšu rūpes. Tieši to piedāvājam mēs — GRENKE.

Pārtikas un dzērienu nozare ir viena no lielākajām pārstrādes rūpniecības nozarēm Latvijā. Lai augtu, uzņēmumi ir spiesti nemitīgi attīstīties, uzlabojot produktivitāti ar aizvien jaunām tehnoloģijām. Lai cik mūsdienīgas būtu jūsu iekārtas, uzlabojumi ir iespējami vienmēr. GRENKE gādā par to, lai jauno iekārtu izmaksas neradītu pārmērīgu slogu jūsu pamatdarbībai.

Mēs sniedzam efektīvus, individuāli izstrādātus finansēšanas risinājumus, lai ikviens mūsu klients varētu pievērsties tam, kas viņam padodas vislabāk: lai zemnieki sagādātu vislabākās izejvielas, ražotāji — radītu gardus produktus un attīstītu pievilcīgus zīmolus, kamēr piegādātāji rūpētos par produktu drošu uzglabāšanu un izplatīšanu. Visā sadarbības laikā jūsu rīcībā būs mūsu konsultāciju pakalpojumi. Jo mēs savu darbu pazīstam tikpat labi kā jūs savējo.

Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Lai ieguldītais darbs pārtop peļņā

Ik dienas nodrošināt saviem klientiem svaigu un veselīgu pārtiku — tā ir jūsu sirdslieta. Taču, lai cik patīkams būtu šis darbs, īstiem panākumiem ir vajadzīga arī peļņa. Mēs palīdzam jums ieguldīt savā attīstībā, neradot lieku slodzi uzņēmuma finansēm. Ja jums vajadzīgs jauns dators, iepakošanas iekārta vai autoiekrāvējs, izvēlieties iekārtu līzinga pakalpojumu vai aplūkojiet citus īpaši pielāgotus finansēšanas piedāvājumus jūsu attīstībai.

KĀDS LĪZINGA VEIDS IR JUMS piemērotākais?

Pamēģiniet jau tagad! Jautājums Rezultāts

Noskaidrojiet sev piemērotāko līzinga risinājumu trīs soļos

Atkarībā no jūsu vajadzībām pastāv vairāki līzinga veidi. Aizpildiet mūsu testu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērots tieši jums!

Vai jūs ieguldāt vairākas reizes gadā?

Vai jūs regulāri ieguldāt dažādos aktīvu veidos jūsu uzņēmumā?

Vai jūs pavadāt daudz laika, parakstot līzinga un iepirkumu līgumus, lai iegādātos aprīkojumu savam uzņēmumam?

Jums piemērotais līzinga veids ir Vispārīgais līzinga līgums

Jums ir nepieciešamas lielākas investīcijas un elastīgums, ko sniedz šis līgums. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, kas ļauj jums izmantot biroja aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Jums piemērotais līzinga veids ir Klasiskais līzings

Jums ir nepieciešamas konsekventas iemaksas, kas sniedz pārliecību par jūsu investīciju plāniem, bet arī ļauj saglabāt elastīgumu. GRENKE Klasiskais līzings — tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Pamēģiniet jau tagad!

Kādas darbības vēlaties veikt?

Nākamā soļa finansēšana

Vai jūtat, ka ir īstais laiks augt? Pielāgoties jauniem tirgus apstākļiem? Lai pārāk ātri nesasniegtu savus finanšu griestus, jauno iekārtu līzingam izmantojiet GRENKE — nav svarīgi, vai plānojat pirkt saldētavu, ietīšanas iekārtu vai automašīnu jūsu piegādes servisam.

Padarām inovācijas pieejamas

Jaunas tirgus tendences, augošas vides prasības un mainīgās patērētāju vēlmes neļauj pārtikas un dzērienu nozarei atslābt ne mirkli. Vispārīgais līzings ir ideāla iespēja, kas ļaus jūsu biznesam nezaudēt tempu un uzlabot aprīkojumu bez finansiāliem šķēršļiem. Strādājot kopā, mēs sniegsim ideālu risinājumu, kas pielāgots tieši jūsu uzņēmuma mērķiem.

Finansējums, kas nāk tieši laikā

Vai jums ir vajadzīga kāda konkrēta iekārta, lai paceltu ražošanas procesu jaunos augstumos? Piemēram, pilnībā automatizēta vertikālās uzpildes un blīvēšanas (VFFS) mašīna vai iepakošanas iekārta ilgtermiņā var ievērojami uzlabot efektivitāti un samazināt izmaksas. Klasiskais līzings ļaus jums veikt šos kapitālietilpīgos ieguldījumus un saglabāt savu vietu nozares līderpozīcijās.

whitepaper

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

POPULĀRI PRODUKTI PĀRTIKAS UN DZĒRIENU NOZAREI

Joprojām neesat pārliecināti, kā varam jums palīdzēt? Uzziniet vairāk par mūsu risinājumiem!