Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

Sadarbības priekšrocības

Kā būtu, ja jūs saviem klientiem varētu piedāvāt vairāk iespēju un lielāku potenciālu? Kādā veidā? Vienkārši: kļūstiet par GRENKE sadarbības partneri.

Kāpēc gan nepiedāvāt klientiem vairāk nekā tikai labu produktu? Daudzi tālākpārdevēji kā papildu pakalpojumu piedāvā dažādas finansēšanas iespējas, piemēram, līzingu. Šos pakalpojumus ir viegli integrēt esošajos procesos, un tie dod daudz priekšrocību jaunu klientu piesaistīšanai un labu attiecību uzturēšanai ar esošajiem klientiem.

Mēs apspriedīsim un pielāgosim nosacījumus, lai tie būtu piemēroti klienta vajadzībām, norīkosim GRENKE kontaktpersonu, kas atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, un sniegsim nepieciešamās apmācības, lai nodrošinātu vēl labāku klientu apkalpošanu.

 

Tagad ir īstais laiks kļūt par GRENKE sadarbības partneri.

Jūsu izaicinājumi — mūsu risinājumi

Neatkarīgi no jūsu pārstāvētās nozares mēs piedāvāsim jums piemērotāko risinājumu.

Atbalsts sadarbības partneriem

Daudzi klienti mēģina atrast alternatīvu ierastajai preču vai pakalpojumu pirkšanai. Izmantojot mūsu risinājumu, jūs varat piedāvāt saviem klientiem līzinga pakalpojumus kā alternatīvu norēķinu veidu.

whitepaper

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

Vairāk laika klientiem

Cenu piedāvājumu un līgumu sastādīšana prasa laiku — laiku, kuru jūs labprātāk pavadītu, rūpējoties par saviem klientiem. Mēs piedāvājam ideālu risinājumu, kas ļaus jums to darīt.

GRENKE sadarbības partneru portāls

Mūsu sadarbības partneru portāls ļauj samazināt birokrātiju, kas saistās ar finansējuma apstrādi. Izrēķiniet izmaksas un nosūtiet savus pieteikumus tiešsaistē. Mēs atbildēsim jums dažu minūšu laikā. Portālā jūs jebkurā brīdī varēsiet apskatīt līguma statusu, un tas ļaus jums veltīt vairāk laika svarīgākajām lietām.

Uzticams sadarbības partneris — ceļš uz panākumiem

Savā darbības jomā mēs esam iekrājuši milzīgu pieredzi. Tieši tāpēc mēs zinām, kas ir svarīgi — veidot ciešu un ilgtermiņa sadarbību ar partneriem.

Sadarbība ar jums

Mūsu mērķis, strādājot ar sadarbības partneriem, ir veidot sekmīgas ilgtermiņa attiecības. Cieša sadarbība ir svarīga šī mērķa sasniegšanas sastāvdaļa.

Mēs vienmēr esam gatavi atbalstīt jūs, jo, strādājot kopā, varam sasniegt vairāk.

Uzziniet vairāk par mūsu papildu pakalpojumiem

Vienalga, vai jūs izmantosiet tos paši vai piedāvāsiet saviem klientiem.