Piezvaniet mums

Sazinieties ar mums, zvanot uz

+ 371 6000 20 50

Pirmd.–piektd. 09.00–18.00

GRENKE ražošanai

Globalizācija, digitalizācija, inovatīva rūpniecība — jūsu uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no stratēģiskiem lēmumiem un ātras rīcības. Jūs varat iegūt nepieciešamo brīvību, izmantojot uzņēmuma GRENKE personalizētos finansēšanas risinājumus.

Jaunas tehnoloģijas rada jaunus tirgus. Radikālas inovācijas tehnoloģiju sistēmā liek meklēt jaunus risinājumus, piemēram, mobilitātes, enerģijas ražošanas, produktu dizaina un informācijas aprites risinājumus. Ar kādiem izaicinājumiem saskaras jūsu uzņēmums?

Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties padarīt savu ražošanu elastīgāku, labāk koordinēt savu filiāļu tīklu vai uzlabot klientu apkalpošanu, — inovācijas vienmēr rada finanšu riskus. GRENKE attīstās līdz ar jums. Mūsu risinājumi var būt tik globāli un elastīgi, cik jūs vēlaties. 

Dažādības eksperti

Neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat mašīnbūvē vai ķīmijas rūpniecībā, mūsu finanšu konsultanti pārzina jūsu nozares prasību un izaicinājumu dažādību. Mēs sadarbosimies ar jums, lai rastu jūsu finansiālajām vajadzībām piemērotu risinājumu, piemēram, kad runa ir par aprīkojuma līzingu.

KĀDS LĪZINGA VEIDS IR JUMS piemērotākais?

Pamēģiniet jau tagad! Jautājums Rezultāts

Noskaidrojiet sev piemērotāko līzinga risinājumu trīs soļos

Atkarībā no jūsu vajadzībām pastāv vairāki līzinga veidi. Aizpildiet mūsu testu un uzziniet, kurš no tiem ir piemērots tieši jums!

Vai jūs ieguldāt vairākas reizes gadā?

Vai jūs regulāri ieguldāt dažādos aktīvu veidos jūsu uzņēmumā?

Vai jūs pavadāt daudz laika, parakstot līzinga un iepirkumu līgumus, lai iegādātos aprīkojumu savam uzņēmumam?

Jums piemērotais līzinga veids ir Vispārīgais līzinga līgums

Jums ir nepieciešamas lielākas investīcijas un elastīgums, ko sniedz šis līgums. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot GRENKE Vispārīgo līzinga līgumu, kas ļauj jums izmantot biroja aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Jums piemērotais līzinga veids ir Klasiskais līzings

Jums ir nepieciešamas konsekventas iemaksas, kas sniedz pārliecību par jūsu investīciju plāniem, bet arī ļauj saglabāt elastīgumu. GRENKE Klasiskais līzings — tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Mēs būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas — vienkārši sazinieties ar mums.

Pamēģiniet jau tagad!

Kādas ir jūsu ieceres?

Lai nekas neapstātos

Paredzama likviditāte ir ļoti svarīga, ja vēlaties investēt savā uzņēmumā. Jūs noteikti negribat pieļaut finansiālas grūtības pēc pirkuma veikšanas. Risinājums? Klasiskais līzings.

Lai būtu soli priekšā konkurentiem

Efektīva ražošana palīdz jums nosargāt konkurētspējīgu pozīciju tirgū. Visas nepieciešamās iekārtas un aprīkojums tiek uzlabots un atjaunināts arvien īsākā laikā. Lai nezaudētu tempu, jums ir nepieciešama finansiāla elastība. Un tieši to jūs iegūsiet, izmantojot mūsu vispārīgo līzinga līgumu. Tas palīdzēs jums uzturēt sekmīgu ražošanu un finansēt inovācijas jebkurā laikā.

Sakārtojiet savas finanses

Vai jums ir regulāri izdevumi par materiāliem, enerģiju un attīstību, vai arī jūs bieži maksājat avansā? Vairākumam uzņēmumu nav līdzekļu, lai uzreiz iegādātos augstākās kvalitātes aprīkojumu. Iegūstiet nepieciešamo brīvību, paņemot aprīkojumu līzingā, nevis pērkot!

whitepaper

Jūsu vajadzības ir unikālas — gluži kā mūsu finanšu konsultācijas!

Vai jums ir kāds ļoti īpašs pieprasījums? Būsim priecīgi izrunāt to sīkāk.

Populāri risinājumi ražošanai

Joprojām neesat pārliecināts, kā mēs varam jums palīdzēt? Uzziniet vairāk par mūsu risinājumiem!